O Nas

Naszym atutem jest doświadczenie

Zajmujemy się grawerowaniem wzorów na różnych materiałach. Przez ten czas wykonywaliśmy zlecenia dla osób indywidualnych m.in. w zakresie nanoszenia napisów na zegarki, biżuterię, noże, butelki i broń oraz dla firm przygotowując materiały marketingowe i gadżety reklamowe, takie jak. pendrive, długopisy, powerbanki oraz breloki. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Wykonamy dla Państwa nawet skomplikowane i drobne grafiki na wielu rodzajach materiałów. Realizujemy zlecenia już od 1 szt!

Nasze sklepy

Prezenty z grawerowaną dedykacją lub zdjęciem – długopisy, pióra, breloki, kryształy, zapalniczki, wazony, figurki.

 

Piękne kryształy z wybraną przez Ciebie dedykacją i zdjęciem Twoim lub ukochanej osoby.


O nas w liczbach

0
Zrealizowanych zamówień
0
Klientów firmowych
0
Klientów indywidualnych
0
Zadowolonych klientów

Opinie naszych klientów

“Bezproblemowy kontakt z firmą, bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo, upominek wykonany bardzo szybko, starannie i zgodnie z ustaleniami, bardzo dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem w transporcie. Zdecydowanie polecam.”

5/5
Paweł

“Ekspresowo, miło i bezproblemowo. Bardzo dobry i miły kontakt, ekspresowy projekt i wszelkie poprawki, natychmiastowe odpowiedzi, ekspresowe wykonanie i dostawa. Serdecznie polecam.”

5/5
Katarzyna

“Pełen profesjonalizm, rewelacyjny kontakt, przesyłka zgodna z zamówieniem, starannie wykonana i bezpiecznie zapakowana. Polecam!”

 

5/5
Joanna