Specjalizujemy się w usługach grawerowania, znakowania i wycinania zleconych wzorów na różnego rodzaju materiałach. Grawerujemy m.in. w złocie, srebrze, stali, mosiądzu oraz w drewnie, skórze i laminatach. Wykonujemy napisy i wzory na szkle oraz w krysztale.

Pracujemy na materiałach własnych (można je zakupić u nas w sklepie), jak również na powierzonych przez klienta. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i doskonałą jakość wykonania.

Korzystamy z najlepszego sprzętu, który gwarantuje nam precyzję cięcia, pełną zgodność wzoru z oryginałem oraz szybkość wykonywania zleceń. Wykorzystujemy lasery CO2 i światłowodowe. Nie niszczą one struktury materiału, dzięki czemu grawer jest trwały i pięknie wygląda przez długie lata.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeżeli szukacie Państwo spersonalizowanych prezentów, indywidualnie projektowanych kartek, zaproszeń i dyplomów lub materiałów reklamowych z logo firmy. Wykonywane przez nas przedmioty są eleganckie i trwałe. Będą wspaniałą pamiątką, równie piękną za kilka lat co dzisiaj.