Kryształy


Kryształowe Upominki to unikalne prezenty dla Ciebie i najbliższych Ci osób.


Bogaty wybór kryształów oraz swoboda w doborze dedykacji i zdjęć do grawerowania pozwala na stworzenie unikalnego prezentu.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą niezwykłą kolekcją kryształów. Łączą w sobie to, co najważniejsze - czystość barw i precyzyjny szlif.


Kryształowe Upominki to gwarantowana JAKOŚĆ, PIĘKNO I TRWAŁOŚĆ każdego upominku.


Nasze kryształy są nie tylko piękne i eleganckie, ale także niepowtarzalne, jesteśmy ich bezpośrednim importerem, dlatego gwarantujemy najlepszą jakość za przystępną cenę. Do kryształu dodajemy gratis eleganckie opakowanie, wyściełane niebieskim welurem.


Szkło kryształowe charakteryzuje się pięknymi szlifami, pięknie rozszczepia promienie słoneczne, nie traci blasku nawet po wielu latach użytkowania, nie zmienia koloru w wyniku działania światła lub środków do czyszczenia.


Grawerowany kryształ serce


Przewaga kryształu nad akrylem


W Internecie obecnie można znaleźć bardzo wiele plastikowych imitacji kryształu. Są tanie, brak im jednak elegancji i prawdziwego blasku, który ma kryształ. Każdy obdarowany szybko zorientuje się, że prezent jest z plastiku, a co więcej - wraz z upływem czasu plastikowe imitacje żółkną i tracą blask, więc w dłuższej perspektywie każdy taki prezent utknie głęboko na dnie szuflady.


Jeżeli chcesz aby Twój prezent przypominał o Tobie przez wiele lat, wciąż prezentując ten sam blask i piękno - wybierz nasze kryształy.


Zapraszamy do naszego sklepu


 

Kryształy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą niezwykłą kolekcją kryształów. Łączą w sobie to, co najważniejsze - czystość barw i precyzyjny szlif.


Więcej...

Tabliczki

Wykonujemy szyldy na których, obok adresu i informacji handlowej, można umieścić logo bądź znak graficzny. Istnieje możliwość umieszczenia każdej informacji na życzenie klienta.

Więcej...

Dyplomy

Dyplomy są idealną nagrodą, która zadowoli każdego zwycięzcę!
Nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz oryginalnym i solidnym wykonaniem.

Więcej...

Upominki

Unikalne prezenty na dosłownie każdą okazję.
Sprawić przyjemność drugiej osobie i zobaczyć jej uśmiech na twarzy - bezcenne.
Grawerujemy na wszystkim!


Więcej...