Grawerowanie jest techniką stosowaną przy robieniu precyzyjnych napisów i dedykacji na różnego rodzaju przedmiotach. Wykorzystujemy do tego laser CO2 oraz światłowodowy.

Grawerowanie jest możliwe na wielu rodzajach materiałów, m.in. w metalach (stali, srebrze, złocie), ich stopach (mosiądzu) oraz w drewnie, szkle i kryształach. Wykorzystujemy również laminaty grawerskie w różnych kolorach.

Zaletą grawerowania laserem jest dokładność wykonania, możliwość wykonania nawet skomplikowanych wzorów (np. logo lub całych obrazów), a także brak wpływu na integralność materiału. Dzięki tej technice napisy są wyraźne i czytelne, a dedykacje wykonane na kryształach dają efekt zawieszenia w powietrzu.

Grawerowanie wykorzystujemy m.in. przy przygotowaniu personalizowanych prezentów (kryształów, zapalniczek, piersiówek itp.), materiałów reklamowych sygnowanych logo firmy oraz biżuterii.

 

Kryształy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą niezwykłą kolekcją kryształów. Łączą w sobie to, co najważniejsze - czystość barw i precyzyjny szlif.


Więcej...

Tabliczki

Wykonujemy szyldy na których, obok adresu i informacji handlowej, można umieścić logo bądź znak graficzny. Istnieje możliwość umieszczenia każdej informacji na życzenie klienta.

Więcej...

Dyplomy

Dyplomy są idealną nagrodą, która zadowoli każdego zwycięzcę!
Nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz oryginalnym i solidnym wykonaniem.

Więcej...

Upominki

Unikalne prezenty na dosłownie każdą okazję.
Sprawić przyjemność drugiej osobie i zobaczyć jej uśmiech na twarzy - bezcenne.
Grawerujemy na wszystkim!


Więcej...