Technologia laser - Laser Hybrydowy

 


Grawerujemy na najnowszej maszynie – laserze hybrydowym, jest to pierwsze tego typu urządzenie w Europie, które graweruje na każdym materiale od szkła, przez drewno na stali szlachetnej kończąc.

 

 

 

Złoty Medal Targów Poznańskich
Najważniejsze wyróżnienie Targów Euro-Reklama dla hybrydowego plotera laserowego
PLS 6 MW firmy Universal Laser Systems.

 

 

Hybrydowy laser ULS na którym pracujemy, wyposażony jest w dwa źródła laserowe: CO2 oraz Światłowodowe (Fiber). Model ten został uznany jako jeden z najlepszych eksponowanych produktów. Najwyższe trofeum Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznano za innowacyjność produktu, szerokie możliwości zastosowania, wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie.

 

Urządzenie jest wyposażone w 2 różne źródła laserowe:
1.06 µm - Fiber - długość fal dostosowana do grawerowania powierzchni metalowych
10.6 µm - CO2 - źródło przeznaczone do grawerowania większości materiałów organicznych

 

 

Grawerujemy w srebrze, złocie, stali, mosiądzu, brązie.


Grawer na długopisie, zapalniczce, medalionie czy też piersiówce to świetny pomysł na prezent. Dzięki grawerowaniu laserowemu, nie trzeba ograniczać się do samego napisu! Grawer laserowy pozwala na zagrawerowanie całości powierzchni metalu dowolną grafiką.


Do grawerowania na metalu wykorzystujemy również inną metodę – grawerowanie metazą. Maszyny do metalu z serii METAZA umożliwiają drukowanie zdjęć, ilustracji, znaków graficznych i tekstu na złocie, srebrze, platynie, mosiądzu, miedzi, aluminium, a nawet stali nierdzewnej czy plastiku. Innowacyjny system RPMS (Roland Photo Marking System) umożliwia tworzenie w prosty sposób trwałych, czytelnych obrazów na powierzchni obiektu bez użycia tuszu lub usuwania jakichkolwiek partii materiału.

 

Grawerowanie w krysztale i szkle.


Możemy grawerować na każdym rodzaju szkła, choć tylko kryształ najwyższej jakości daje gwarancje odpowiedniej widoczności i przejrzystości. Grawerowane kryształy nadają się idealnie na nagrody, indywidualne prezenty, takie jak podziękowania ślubne, upominki rocznicowe itp. Grawerujemy praktycznie na wszystkim na wazonach, kieliszkach, karafkach.

 

Zalety naszego grawerowania to:

  • szybkie i precyzyjne wykonanie, również niestandardowych zamówień
  • wizualizacja do każdego zamówienia
 

Kryształy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą niezwykłą kolekcją kryształów. Łączą w sobie to, co najważniejsze - czystość barw i precyzyjny szlif.


Więcej...

Tabliczki

Wykonujemy szyldy na których, obok adresu i informacji handlowej, można umieścić logo bądź znak graficzny. Istnieje możliwość umieszczenia każdej informacji na życzenie klienta.

Więcej...

Dyplomy

Dyplomy są idealną nagrodą, która zadowoli każdego zwycięzcę!
Nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz oryginalnym i solidnym wykonaniem.

Więcej...

Upominki

Unikalne prezenty na dosłownie każdą okazję.
Sprawić przyjemność drugiej osobie i zobaczyć jej uśmiech na twarzy - bezcenne.
Grawerujemy na wszystkim!


Więcej...